Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170076

Linna maastikuarhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tallinna haljastuse arengu põhisuundade ja -nõuete väljatöötamine, lähtudes Tallinna arengustrateegiast, Tallinna haljastuse arengukavast ning Tallinna üldplaneeringust;
- haljastuse arengukavade, teemaplaneeringute, piirkondlike kavade, skeemide jms. väljatöötamise korraldamine;
- osalemine planeeringute, teemaplaneeringute, arengukavade, piirkondlike kavade, skeemide jms. koostamises ja läbivaatamises ning nende rakendamise jälgimine planeerimis- ja projekteerimistegevuses;
- riigihangete läbiviimine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (maastikuarhitektuur);
- hea eriala tundmine ning oskus oma otsuseid ja seisukohti põhjendada;
- algatusvõime, kohusetunne, kõrge pingetaluvus;
- kontoritarkvara valdamine;
- valmisolek meeskonnatööks;
- hea suhtlemisoskus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.

Kandideerimisel tuleb kasuks: eelnev töökogemus maastikuplaneerimise ja maastikuarhitektuurse projekteerimise valdkonnas, riiklike ja Tallinna õigusaktide ja tundmine, eelnev töökogemus avalikus sektoris.

huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Info telefonil 640 4733, Enel Kotli.

Tööpakkumise number
#170076

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
26. november 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem