Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214183

Lilleseadja-müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lillepood Tallinnas pakub tööd kogemustega lilleseadja-müüjale, kelle tööülesanneteks on kliendi teenindamine ja tellimustööde (erinevad kimbud, seaded, leinapärjad jne.) valmistamine, toataimede ja lillede eest hoolitsemine, kauba vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek jmt.

Ootused kandidaadile

Otsime inimest, kes tunneb poti- ja lõikelilli ning kellele meeldib lillede ja toataimede eest hoolitsemine, kes on loominguline ning kellel on hea värvi- ja proportsioonitaju ning ruumiline kujutlusvõime. Lisaks vajalik:
*eelnev töökogemus antud valdkonnas
*eesti ja vene keele oskus
*kohusetunne ja ausus
*oskus inimestega suhelda

Ettevõte pakub

töömahust sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#214183

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2010

Oleme väike, arenev ettevõte. 2008.a. avasime lillepoe Lasnamäel, kaubanduskeskuses, 2010.a. lillepoe Tallinna kesklinnas.

Vaata rohkem