https://www.cvkeskus.ee/745679
Liivapritsija/värvija
Tööpakkumise number #745679
Veebipõhine värbamine

Liivapritsija/värvija

Estram Oy
Soome

Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Tööd pakkuda liivapritsijatele/värvijatele Soomes(Vaasa). Tegemist on tehases metallkonstruktsioonide puhastamise ja värvimisega.


Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus liivapritsijana/värvijana.

Vajalik inglise või soome keele oskus suhtlustasandil.


Ettevõte pakub

Pikaajalist tööd.
Palk kaks korda kuus.
Majutuse võimalus firma poolt.


Lisainfo

Lisainfo
+3725179229


Tööpakkumise number
#745679
Liivapritsija/värvija
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Liivapritsija/värvija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!