Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35850

LIINITÖÖTAJAD

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhikohustusteks on sõltuvalt töökohast:

  • elektroonikakomponentide jootmine ja monteerimine
  • toote/tooteosa testimine ja häälestamine
  • masinoperaatori töö
  • elektroonikatoodete remontimine

Ootused kandidaadile

  • hea silmanägemine
  • rutiinitaluvus ja täpsus
  • võimalus ja tahe töötada kolmes vahetuses
  • tähelepanelikkus ja kohusetundlikkus
  • tulemusele orienteeritus
  • koostöötahe
  • eesti ja inglise keele algtase tehnilise sõnavara osas
(masinoperaatorid, testijad, häälestajad, veaotsijad)
  • arvutikasutusoskus algtasemel

  • jootmis- ja monteerimistöödele kandideerijal vähemalt põhiharidus
  • masinaoperaatoriks, testijaks ja häälestajaks kandideerijal vähemalt keskharidus ja eelnev töökogemus elektroonika alal või keskeriharidus elektroonika, raadiotehnika või telekommunikatsiooni erialal
  • veaotsijaks kandideerijal vähemalt keskeriharidus elektroonika, raadiotehnika või telekommunikatsiooni erialal

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
  • ametialast koolitust ja enesearenemise võimalusi.

Lisainfo

Kutsume kõiki soovijaid vestlusele
esmaspäevast reedeni kell 8.00 - 10.00 aadressil Peterburi tee 67A.

Tööpakkumise number
#35850