Värsked tööpakkumised

Liinitöötaja-seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164551

Tööpakkumise number

164551

Töö kirjeldus

Suurde tööstuskontserni kuuluv ettevõte otsib oma meeskonda asjalikku liinitöötaja-seadistajat.
Ettevõte asub Laagris ja tegeleb pakkematerjali tootmisega.
Töö sobib tehnilise taibuga meesterahvale. Sõjaväeteenistus peab olema läbitud.
Väljaõpe.
Tööaeg E-R kell 8.00-16.30. Võimalik ka 2 vahetust.

Nõudmised kandidaadile

tehniline taip, stabiilsus, töötahe, kiirus, täpsus

Ettevõte pakub

Pakume:
huvitavat tööd, konkurentsivõimelist töötasu ( väljaõppe ajal palk 10 000, pärast katseaega võimalik koos tulemustasuga teenida ca 15000 EEK ), head meeskonda, arenguvõimalust.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2008
Kuulutus sisestati:
15. september 2008

Personalirent, personaliotsing.