Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321433

Liinitööline-testija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on marjade kokkuostu ja müügiga tegelev ettevõte.

* töö marjade pakkeliinil
* tooteproovide võtmine ja nende testimine
* lao- ja tootmisruumi korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

* hea arvuti kasutamise oskus, vajalik tootmisproovide analüüsimiseks ja testimiseks.
* korraarmastus ja täpsus
* rutiinitaluvus ja kärmed käed
* kandideerimisel annab eelise varasem tootmistöö/liinitöö kogemus

Ettevõte pakub

* graafikualusel tööd esmaspäevast reedeni
* kindlat tunnipalka
* transporti tööle ja tagasi (Tartu-Reola-Tartu)

Tööpakkumise number
#321433

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
30. september 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru!

Vaata rohkem