https://www.cvkeskus.ee/127986

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127986

Liinitööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Marjade kokkuostu ja müügiga tegelevas firmas liinitööd


Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus ja töökus, töö nõuab füüsilist vastupidavust- sobib meesterahvale.


Ettevõte pakub

* tööriietust
* kindlat tunnipalka
* transporti


Lisainfo

Tööaeg E-R 7.00-15.00 ja 15.00-23.00


Tööpakkumise number
#127986
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Liinitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!