Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306459

Liinitööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisliinil köögiviljade järelpuhastamine.

Ootused kandidaadile

Tahtmine tööd teha ja kohusetunne.
Valmisolek füüsiliseks tööks.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd väikeses kollektiivis.
Konkurentsivõimelist ja stabiilset töötasu.
Toitlustamist töökohal.
Vajadusel aitame organiseerida transporti töökohta.

Lisainfo

Võimalus töötada ka osalise koormusega. Lisaks põhikohaga töötajatele otsime ka hooajatöölisi suveks, puhkuste asendmiseks.

Tööpakkumise number
#306459

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 500 - 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
2. mai 2013

OÜ Juurviljaait tegeleb köögiviljade töötlemise ja hulgimüügiga Nõo vallas, Tartumaal. Meie tootmishoone asub 14 km Tartust, 12 km Elvast, 1 km Nõo keskusest. Ettevõte tegutseb alates 2007 aastast, seoses tootmismahtude kasvuga vajame täiendust oma töökasse kollektiivi.

Vaata rohkem