Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223753

Liinitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tootmistöölisi elektroonika tööstusesse Lasnamäel (Ericsson)

Ootused kandidaadile

Rutiinitaluvus, kohustetundlikkus, täpsus.
Eesti või vene keele oskus.
Arvuti kasutamise kogemus.

Ettevõte pakub

Koolitust ja väljaõpet.
4 kuulist töölepingut.
Töötasu päeval 2.5 EUR tund öösel 3.125 EUR tund

Lisainfo

Töö vahetustega graafiku alusel 4 tööl 4 vaba (2 päeval 07:30 -19:30, 2 öösel 19:30-07:30).

Tööpakkumise number
#223753

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 440 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
31. märts 2011

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut
erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame
tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem