Värsked tööpakkumised

Liinitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505697

Tööpakkumise number

505697

Töö kirjeldus

Töö sisuks on tootmisliinidel kalapulkade pakkimine, käsitlemine ja kvaliteedikontroll. Töö toimub esmaspäevast reedeni 12 tunnistes vahetustes nii päevastes kui ka öistes vahetustes.

Nõudmised kandidaadile

Meie poolt pakutav töö sobib Sulle, kui oled

  • Kiirete kätega
  • Täpne
  • Korrektne
  • Kohusetundlik
  • Koostööaldis

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • Väljaõpet ja tuge meie spetsialistide poolt
  • Pikaajalist töösuhet (täistööaeg/osaline tööaeg)
  • Töötasu 4 eurot/tund
  • Transpordikorraldust - tööle toob ja koju viib tasuta buss
marsuudil Maardu Paljassaare, lisaks taksoteenuse
kasutamise võimalus teistes piirkondades

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. november 2017
Kuulutus sisestati:
8. november 2017

Vichiunai Grupp on rahvusvaheline toiduainetööstuse kontsern, mille 5 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Grupis töötab kokku üle 8000 inimese, neist Eestis ligi 200. AS-is Paljassaare Kalatööstus toodetakse külmutatud kalatooteid, pitsasid ja pannkooke. Ligi 90% toodangust eksporditakse erinevatesse riikidesse üle maailma. Kvaliteetsed toidud jõuavad 450 miljoni inimeseni Baltikumis, Skandinaavias, Ida-, Kesk- ja Lääne-Euroopas, Lähis-Idas ja Aasias.