Värsked tööpakkumised

Liinitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153499

Tööpakkumise number

153499

Töö kirjeldus

Tootmisettevõte Tallinnas otsib enda kollektiivi liinitöölisi. Töö toimub kolmes vahetuses esmaspäevast laupäevani, viis päeva nädalas (keset nädalat ühel päeval toimub sulatus ning viimane vahetus lõpetab laupäeval kell 15.00), vahetuse pikkus on 8 tundi. Üks brigaad on ühes vahetuses ühe nädala. Töö Juuli- või Augusti lõpuni.I vahetus – 7.00 – 15.00II vahetus – 15.00 – 23.00III vahetus – 23.00 – 7.00

Nõudmised kandidaadile

Töötahe, vähemalt 18 a. Tervisetõend ! (kompenseeritakse tšeki esitamisel)

Pakume konkurentsivõimelist palka (tunnitasu lisaks õhtutundide tasu ja öötöö tasu) Võimalus saada ka preemiat! Ettevõte võimaldab Tallinna südalinnast ka transporti tehasesse ja tagasi.NB ! Elate Tallinnast väljas aga sooviksite  tööd ja elukohta Tallinnas ? Meie abiga võite saada korraliku töö ja hea majutusvõimaluse.

Lisainfo

Liinitöölised teevad lihtsamaid tööoperatsioone alates jäätisetopside asetamisest liinile kuni pakendamiseni. Iga tunni aja tagant vahetatakse rutiini vältimiseks tööpositsiooni. Väljaõpe on töö käigus paari päeva jooksul. Temperatuur on tsehhis normaalne, s.t tegemist ei ole madala temperatuuriga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
28. mai 2008

Personalirent, personaliotsing.