Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146637

Liinitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suurde puidutööstuskontserni kuuluv ettevõte otsib oma meeskonda liinitöölisi.
Ettevõte tegeleb lainepapist pakkematerjali tootmisega.
Väljaõpe kohapeal.
Tööaeg E-R kell 8.00-16.30.

Ootused kandidaadile

Töötahe, korrektsus, täpsus.

Ettevõte pakub

Pakume:
huvitavat tööd, konkurentsivõimelist töötasu (väljaõppe ajal palk alates 10 000 EEK ), head meeskonda, arenguvõimalust.

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust. Konkursi algetapil äraütlevaid vastuseid ei saadeta.

Tööpakkumise number
#146637

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Personalirent, personaliotsing.

Vaata rohkem