Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296445

Liinitööline Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Helsingist 40 km kaugusel Sipoos asuv lambitehas otsib oma kollektiivi uusi töötajaid.
Tööd on värvimise osakonnas, kus tuleb riputada tooted liinile ning hiljem liinilt maha võtta.
Tööd on ka lampide kokkupanemise osakonnas, kus on vaja kiireid käsi, et lambid ruttu komplekteerituks saaks.
Väljaõpe on kohapeal.
Antud kuulutus oli üleval ka detsembris, 10.01 alustasid uued inimesed ja nüüd soovitakse veel 4 tubli töötajat algusega nii kiiresti kui võimalik.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb varasem tööstuses töötamise kogemus, inglise ja/või soome keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja kaasaegset töökeskonda.
Esialgu 8 kuu pikkust töölepingut Soome firmaga.
Majutus on korterites, kahekesi tubades.

Tööpakkumise number
#296445

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

EURO WORK OÜ

Euro Work Oü on personalirendiga tegelev ettevõte, mis pakub konkurentsivõimelise hinnaga kvalifitseeritud tööjõudu.

Värbame tööjõudu Eestist, Baltimaadest, Poolast, Bulgaariast ja Rumeeniast Soome ja teistesse Euroopa riikidesse. Merenduse alal tegutseme
ülemaailmselt.

Vaata rohkem