Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637200

Liinitööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda koheselt tööd Soomes puidetsehhi töötajatele. Tegemist saeliinitehasega. Pakkuda tööd järgnevatele töödele: hööveldamise-, mööbli-, liimpuidu- ja saeliinitöölistele. Pakutav töötaja peab olema täis indu hakkama saada. Kindlasti vajalik soome keele oskus vähemalt algtasemel, kuna kõikvõimalikud juhendid (työturvallisuus, käyttö jm.) on soome keeles + vanemate töötajate juhendamine/koolitus toimub soome keeles.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev hööveldamise-, mööbli-, liimpuidu- ja/või saeliinikogemus. Kohapeal ollakse valmis juhendama ja õpet pakkuma.

Tööd Soome ettevõttes,vajadusel pakub ettevõte elamispinda. Püsivat tööd tehases.Töö on kahes vahetuses, pikaajaline, sh ka laupäevad.Töö sobib ka naisterahvastele.

Lisainfo

Lisainfo telefonil: +358 46 576 4178

Tööpakkumise number
#637200

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 16 €/tunnis
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem