2023-08-23 14:48:55

Liinitööline / Производственный рабочий / Slotter

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö toimub lainepapist pakendite valmistavas ettevõttes.
Liini seadistamine tehnilise kaardi järgi, materjali etteandmine liinile ja toodangu transport ladustajale.
Töö toimub esmaspäevast reedeni kahes vahetuses: 06.30-15.00, 15.00-23.15

Работа на предприятии, которое производит упаковку из гофрокартона.
Настройка линии по технологической карте, подача материала на линию, транспортировка товара на склад.
Работа в две смены, с понедельника по пятницу: 06.30-15.00, 15.00-23.15

Ootused kandidaadile

Täpsus, korrektsus ning kiirus.
Hea pingetaluvus.
Kiire õppimisvõime.
Kohusetundlikkus.
Hea füüsiline vorm.

Точность, корректность и скорость в работе
Выносливость
Способность к быстрому обучению
Ответственность
Хорошая физическая форма.

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta
Sõbralikku töökollektiivi
Väljaõpet
Arenguvõimalust
Palka vastavalt oskustele ja töötulemustele

Стабильное место работы
Дружный рабочий коллектив
Обучение
Возможность карьерного роста