Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528428

Liinitööline / Производственный рабочий /Flexo Print

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö toimub lainepapist pakendite valmistavas ettevõttes.
Liini seadistamine tehnilise kaardi järgi, materjali etteandmine liinile ja toodangu transport ladustajale.
Töö toimub esmaspäevast reedeni kahes vahetuses: 08.00-16.30
Töö sobib nii meestele kui naistele

Работа на предприятии, которое производит упаковку из гофрокартона.
Настройка линии по технологической карте, подача материала на линию, транспортировка товара на склад.
Работа с понедельника по пятницу: 08.00-16.30
Работа для женщин и мужчин

Ootused kandidaadile

Täpsus, korrektsus ning kiirus.
Hea pingetaluvus.
Kiire õppimisvõime.
Kohusetundlikkus.
Hea füüsiline vorm.

Точность, корректность и скорость в работе
Выносливость
Способность к быстрому обучению
Ответственность
Хорошая физическая форма.

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta
Sõbralikku töökollektiivi
Väljaõpet
Arenguvõimalust
Palka vastavalt oskustele ja töötulemustele

Стабильное место работы
Дружный рабочий коллектив
Обучение
Возможность карьерного роста
Зарплату ориентированную на результат

Tööpakkumise number
#528428

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. mai 2018
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2018

Multipakend Tootmine OÜ on lainepapist pakendeid valmistav ettevõte. Tema ajalugu saab alguse 1995.a.

Usume, et sellised alustalad nagu asjatundlikkus, tellimuste täpne täitmine on ainuke õige tee olla edukas ja võita klientide usaldus.

Multipakend Tootmine OÜ tuntakse ettevõttena, kellele võib kindel olla.

Vaata rohkem