Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622628

Liinioperaator

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Liini tõrgeteta töö tagamine
  • Toodangu kvaliteedi tagamine
  • Korrektse tooriku mahakandmise ja toodangu arvele võtmise tagamine
  • Väiksemad hooldused, oma töökoha korras hoidmine

Nõudmised kandidaadile

  • Hooliv töössesuhtumine
  • Tahe asjadest aru saada
  • Avatud meel muutustele
  • Kolleege akspeteeriv meeskonnatöö oskus
Kasuks tuleb:
  • Töökogemus (puidu)tööstuses
  • Tehniline taip
  • Arvutioskus
  • Otsustusvõime mittestandartsetes olukordades
  • Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Vahetustega tööd (6.00 – 14.30 ja 14.30 – 23.00)
  • Kindlat töötasu, milles on oma osa töötulemusel
  • Isiklikku arenemisvõimalust
  • Väljaõpet
  • Toredat kollektiivi ja hubaseid olmetingimusi

Tööpakkumise number
#622628

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

OÜ Puidukoda on üks suurimaid põhjamaisest okaspuust höövelmaterjali tootjaid ja selle viimistlejaid Baltikumis.
Meie tooteid müüakse üle maailma, 80% toodangust ekspordime Euroopasse, Aasiasse, Lähis-Itta ja Ameerikasse. Viimistletud tooteid pakume kaubamärgi Woodmood nime all.
Poolas, Inglismaal ja Tšehhis teostame müüki läbi oma sidusettevõtete.
Meie tootmine asub Viljandimaal Karksis ning müügiosakond Tartus, kokku töötab meil ligi 120 inimest.

Vaata rohkem