Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756062

Liinioperaator

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Moosi- ja mahlaliini seadistamine

  • Operaator toetab mehaanikut seadmete seadistamisel ja opereerimisel.

  • Osalemine tootmisprotsessis

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlik ja täpne

  • Ausus ja õppimisvõime

  • Hea pinge taluvus, oskus töötada meeskonnas ja iseseisvalt

  • Tõstukijuhi load (vajadusel pakume koolitust)

  • Soov teha tööd hästi

  • Hea füüsiline vorm

  • Huvitavat ja väljakutsete rohket tööd kaasaegses ettevõttes

  • Võimalust kaasa lüüa ettevõtte arengut puudutavates protsessides

  • Kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamisvõimalusi

  • Toetavat meeskonda, motiveerivat töötasu

  • Paindlikku töökorraldust

  • Koolitust kohapeal

  • Tööaeg  E-R 08:00-16:30

Tööpakkumise number
#756062