Värsked tööpakkumised

Liinioperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82540

Tööpakkumise number

82540

Töö kirjeldus

Pakutav töökoht sisaldab saematerjali sorteerimist ja ladustamist.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame korralikust, kohusetunnet ja töötahet, kasuks tuleb eelnev töökogemus puidutööstuses.

Omalt poolt pakume alalist ja hästi tasustatud motiveerivat tööd.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2006
Lisainfo palga kohta:
40 eek - ... tunnis

Haret AS on 1993. aastal asutatud puidutööstus, mis valmistab nii Eesti kui
Euroopa turule erinevaid puitmaterjale ja tooteid. Peamised tooted meie
tootevalikus on spetsiaalselt tugevuse järgi sorteeritud puitkarkassmajade
konstruktsioonmaterjalid ning välis- ja siseviimistluseks mõeldud puitmaterjal.
Aastatoodang on 35000 m3.
Haret AS kuulub Harju KEK AS kontserni.