Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33027

Liinide käidukorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Oma piirkonna alajaamade korrasolekuks ja töökindluse tagamiseks
vajalike hooldus- ja remonttööde plaani ja eelarve koostamine ning nende
täitmise jälgimine
  • Remont- ja hooldustööde teostuse korraldamine, teostuse järelvalve ja
tööde vastuvõtt
  • Eriolukordades rikete, avariide kõrvaldamise korraldamine
  • Osalemine oma piirkonna alajaamade investeeringute planeerimisel.
Koostöös projektijuhiga investeerimisobjektidel tööde järelevalve ja
vastuvõtu teostamine
  • Oma piirkonna alajaamade tehnilise andmebaasi haldamine

Ootused kandidaadile

  • - Elektrotehniline keskeri- või kõrgharidus
  • Kogemus elektri tegevseadmetes töötamisel
  • Arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
  • Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Mõne võõrkeele oskus kesktasemel - soovitavalt vene, soome, inglise või
saksa keel
  • Autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd toredas kollektiivis
  • erialaseid arenguvõimalusi ja väliskoolitusi
  • mobiilset töökohta (kaasakantav arvuti ja auto kasutamise võimalus)

Tööpakkumise number
#33027