Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25561

Liimija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Univa pakub tööd elastsest vahpolüuretaanist lõigatud mööblidetailide liimijale.
Töö sisu:
* elastsest vahtpolüuretaanist ( poroloonist) mööblidetailide liimimine pooltootesse
* toodete pakkimine ja laadimine transpordiks (autole)

Ootused kandidaadile

* täpsus ja vastutustunne
* valmisolek töötamiseks õhtuses vahetuses 16.00-23.00
* füüsiline vastupidavus ( töö püstijalu)
* sobivus meeskonnas töötamiseks

Ettevõte pakub

* väljaõpet koha peal
*palka vastavuses töötulemustega
* püsivat töösuhet arenevas ettevõttes

Lisainfo

Asukoht: Tallinn
Tööle asumise aeg: nii pea kui võimalik
Töö tüüp: täis tööajaga töötaja

Tööpakkumise number
#25561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2003

Polstermööbli tootmiseks vaja mineva porolooni tootmine ja müük, polstermööbli tootmise abimaterjalide müük.

Vaata rohkem

Liimija