https://www.cvkeskus.ee/626364

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626364

Liikumisõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Suur-Pae Lasteaed (Punane 29, Tallinn) pakub tööd liikumisõpetajale koormusega 0,5 ametikohta (17,5 tundi nädalas, teisipäev ja reede kell 7:45 - 16:30). Ootame Sind kandideerima!
Liikumisalase õppe -ja kasvatustegevuse juhtimine ja läbiviimine lasteaias vastavalt lasteaia õppekavale laste individuaalsust arvestades. Lapse liikumisharjumuste kujundamine, kooliks ettevalmistamine. Lasteaias sportlike ürituste organiseerimine ja läbiviimine. Tervisedenduslike projektide ettevalmistamine ja elluviimine. Eesti keele õpetamine lastele alates 3. eluaastast lastele liikumistegevuste kaudu (teiste tegevustega lõimides).


Nõudmised kandidaadile

1) Liikumisõpetaja kvalifikatsioon peab vastama haridusministri 26.08.2002 määrusele nr 65 „Koolieelse lasteasutuse pedagoogide kvalifikatsiooninõuded“ õpetaja sätestatud kvalifikatsiooninõuetele (või ta omandab kõrgharidust ülikoolis)
2) On vajalik eesti keele oskus vähemalt C1 taseme või emakeel, vene keele oskus B2 tasemel (liikumistegevused lastega nii vene kui ka eesti keeles).


Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat mitmekultuurilist meeskonda, täiendkoolitusi, personali ühisüritusi, puhkus 42 kuupäeva suvel.
Osalise koormusega töö 17,5 tundi nädalas, 2 korda nädalas - teisipäeval ja reedel kell 7:45 - 16:30.


Tööpakkumise number
#626364

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 625 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

CVKeskus.ee klient

Tallinna Suur-Pae Lasteaed on koolieelsetele lastele hoidu ja alusharidust võimaldav 12-rühmaline munitsipaalõppeasutus Tallinna Lasnamäe linnaosas. Õppe- ja kasvatustegevus toimub vene keeles. NB! Kõikides venekeelsetes rühmades on oma eesti keele õpetaja 7 tundi päevas (osaline keelekümblus ja HTM pilootprojekt "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas)

Vaata rohkem

You are applying to:
Liikumisõpetaja
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!