https://www.cvkeskus.ee/614619

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Liikumisõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 614619

Tööpakkumise number

614619

Töö kirjeldus

Tallinna Suur-Pae Lasteaed (Punane 29, Tallinn) pakub tööd liikumisõpetajale koormusega 0,5 ametikohta (17,5 tundi nädalas, teisipäev ja reede kell 7:45 - 16:30). Ootame Sind kandideerima!
Liikumisalase õppe -ja kasvatustegevuse juhtimine ja läbiviimine lasteaias vastavalt lasteaia õppekavale laste individuaalsust arvestades. Lapse liikumisharjumuste kujundamine, kooliks ettevalmistamine. Lasteaias sportlike ürituste organiseerimine ja läbiviimine. Tervisedenduslike projektide ettevalmistamine ja elluviimine. Eesti keele õpetamine lastele alates 3. eluaastast lastele liikumistegevuste kaudu (teiste tegevustega lõimides).


Nõudmised kandidaadile

1) Liikumisõpetaja kvalifikatsioon peab vastama haridusministri 26.08.2002 määrusele nr 65 „Koolieelse lasteasutuse pedagoogide kvalifikatsiooninõuded“ õpetaja sätestatud kvalifikatsiooninõuetele (või ta omandab kõrgharidust ülikoolis)
2) On vajalik eesti keele oskus vähemalt C1 taseme või emakeel, vene keele oskus B2 tasemel (liikumistegevused lastega nii vene kui ka eesti keeles).


Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat mitmekultuurilist meeskonda, täiendkoolitusi, personali ühisüritusi, puhkus 42 kuupäeva suvel.
Osalise koormusega töö 17,5 tundi nädalas, 2 korda nädalas - teisipäeval ja reedel kell 7:45 - 16:30.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
23. september 2019
Kuulutus sisestati:
25. august 2019
Brutopalk:
Alates 625 kuni 1250 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tallinna Suur-Pae Lasteaed on koolieelsetele lastele hoidu ja alusharidust võimaldav 12-rühmaline munitsipaalõppeasutus Tallinna Lasnamäe linnaosas, mis avas uksed 1982. aasta märtsis. Pideva arengu, avara mõttelaadiga, soodsa mikrokliimaga tervist ja väärtuskasvatust edendav haridusasutus, kus laps mängides ja suheldes tunneb ennast õnnelikuna, kus väärtustatakse tervislikke eluviise, keskkonnahoidu, kultuuritraditsioone, personali kompetentsust ja uusi edukaid koostöövorme.