Värsked tööpakkumised

Liikumisõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 613688

Tööpakkumise number

613688

Töö kirjeldus

Ootame tööle rõõmsameelset, lapsesõbralikku ja aktiivset liikumisõpetajat.
Peamised tööülesanded:

  • liikumisalase õppe- ja kasvatustöö planeerimine, läbiviimine;
  • laste turvalisuse tagamine;
  • dokumentatsiooni täitmine;
  • koostöö erinevate huvigruppidega (lapsevanemad, töökaaslased jt).

Lasteaed on eesti õppekeelega.
Töökoormus 0,5 ametikohta. Tegevused lastega toimuvad hommikupoolsel ajal.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on:
- kvalifikatsiooni tõendav dokument
- tervisetõend

Kandidaatidel palume saata CV ja motivatsioonikiri aadressile info(at)mardila.edu.ee

Asume kesklinnas Keskturu ja Stockmanni vahel. Hea ligipääs töökohale (bussid, trammid).
Töötajale pakume koolitusi, enesearendamise võimalust ja rõõmsameelset kollektiivi.
Tööleping on tähtajatu.
Tööle asumise aeg: 02.09.2019

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019
Brutopalk:
Alates 575 kuni 625 EUR kuus

Tallinna Mardi Lasteaed asub kesklinnas. Suurel territooriumil on kaks eraldi lasteaiahoonet, kummaski 4 rühma.
Hea asukoht ja suur õue ala võimaldavad muuta õppetöö lastele põnevaks ja pakub vaheldust ka õpetajale.