Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139967

Liikmete nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Liikmete nõuniku peamised tööülesanded on:
- EÜLi ja liikmete vahelise suhtlemise korraldamine, uute liikmete värbamine;
- üliõpilaskondade nõustamine administratiivsetes küsimustes;
- liikmete koolitusplaani koostamine ja elluviimine;
- liikmetele suunatud ürituste korraldamine (Üldkogu, Suvekool).

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
- omad või omandad kõrgharidust;
- oled varasemalt kokku puutunud ürituste ja/või seminaride korraldamisega;
- tead, mida tähendab koolitusvajaduste analüüs, koolituste planeerimine ja tulemuslikkuse hindamine;
- hindad end hea suhtlemisoskusega ning analüüsivõimega inimeseks;
- sinu arvuti kasutamise oskus on hea või väga hea;
- oled valmis panustama töösse ka õhtuti ja nädalavahetustel.

kasuks tuleb:
- üliõpilaskondlik taust;
- vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- motiveerivat ja huvitavat täiskohaga tööd nooruslikus missioonitundelises meeskonnas;
- kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas;
- arenguvõimalust ja erialaseid täienduskoolitusi;
- hea töö eest head palka.

Tööpakkumise number
#139967

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2008

Eesti Üliõpilaskondade Liit on Eesti ülikoolide üliõpilasesinduste katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada tudengite hariduslikke, sotsiaalseid ja kultuurilisi huve ning kaitsta nende õigusi. EÜLi eestvedamisel antakse välja Eesti Üliõpilaslehte, korraldatakse Tallinna Tudengite Kevad- ja Sügispäevi ning pakutakse tudengitele soodsaid võimalusi vaba aja veetmiseks ja puhkamiseks nii Eesti kui välismaal. 1993. aastast on Eesti Üliõpilaskondade Liit rahvusvahelise ISIC kaubamärgi ametlik esindaja Eestis.

Vaata rohkem