Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #75117

Liikluspolitsei liiklusjärelevalve konstaabel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Avaliku korra tagamine ja liiklusjärelevalve teostamine.

Ootused kandidaadile

  • politseiharidus või kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus politseitööalase sõnavara valdamisega, kasuks tuleb veel ühe võõrkeele oskus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu ja vähemalt 2-aastane sõidukogemus;
  • arvutikasutamise oskus.

  • väljaõpet ja erialaseid koolitusi (alarmsõiduki juhtimine, lasketreeningud, enesekaitse, süüteomenetlus jpm)
  • vaheldusrikast ja vahetustega tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • meeldivat töökollektiivi;
  • sportimisvõimalusi;
  • ametipalka alates 6400 krooni kuus ning avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;

Lisainfo

Samuti ootame kandidaadilt:

  • head suhtlemisoskust ja positiivset ellusuhtumist;
  • meeskonnatöö oskust;
  • kõrget pingetaluvust ja otsustusvõimet;
  • soovi anda oma panus Tallinna ja Harjumaa liikluspildi parandamisele;

Tööpakkumise number
#75117