Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67525

Liikluspolitsei konstaabel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- avaliku korra tagamine
- liiklusjärelevalve teostamine
- liiklusõnnetuste vormistamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus või keskharidus ja vanempolitseiametniku kvalifikatsioon
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja hea vene keele oskus
- kasuks tuleb veel ühe võõrkeele oskus
- B-kategooria juhilubade olemasolu ja vähemalt 3-aastane sõidukogemus
- arvutikasutamise oskus
- hea suhtlemisoskus
- meeskonnatöö oskus
- kõrge pingetaluvus ja otsustusvõime

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast ja vahetustega tööd
- kaasaegseid töötingimusi
- meeldivat kollektiivi
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#67525