Värsked tööpakkumised

Liikluskorraldusvahendite paigaldusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94569

Tööpakkumise number

94569

Töö kirjeldus

Liikluskorraldusvahendite paigaldamise juhtimine.
Suhtlemine klientide ja alltöövõtjatega.
Hinnapakkumiste koostamine.
Materjalide hankimine

Nõudmised kandidaadile

tehniline kõrg- või eriharidus
hea suhtlemisoskus ja valmidus juhtida meeskonda
orienteeritus tulemustele ja äriline mõtlemine
väga hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
arvuti kasutamise oskus : Windows, MS Office, kasuks tuleb Corel ja Auto Cad
B-kategooria juhilubade olemasolu
valmisolek komandeeringuteks Eesti piires

Ettevõte pakub

pakume huvitavat tööd Eesti juhtivas teede-ehitusfirmas
motiveerivat kompensatsioonipaketti
ametiautot peale katseaega
erialast täiendkoolitust
meeldivat ja toetavat meeskonda ning kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

ootame kontaktmeilile ka vabas vormis avaldust ja cv-d koos palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2007
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2007

Eesti üks suurimaid, üle 45 aastase kogemusega teedeehitusettevõte. Tööandjaks ca 700-le inimesele üle Eesti, Tallinnas neist 330.
Peamised tegvusalad : teede, sildade, raudteede ehitus ja remont, liikluskorraldusvahendite tootmine, paigaldamine ja müük, asfaldi tootmine ja müük,teedeehitusmaterjalide kaevandamine, müük. Tütarettevõtted tegelevad riigimaanteede hooldega.
Mehhanismide rent.