Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196150

Liikluskorralduse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Liikluskorralduse igapäevase töö organiseerimine
- Pakutavate teenuste ja toodete arendamine
- Liikluskorraldusvahendite tootmise korraldamine ja arendamine

Ootused kandidaadile

- tehnikaalane kõrgharidus
- B-kategooria juhiluba
- kogemus tööliste juhtimisel
- tehniline taip ja kohusetunne
- valmisolek töötada ka õhtuti ja nädalavahetustel
- eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

- tööks vajalikke vahendeid (telefon, arvuti, ametiauto)
- tööle vastavat palka
- huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd

Tööpakkumise number
#196150