Liikluskorralduse ekspert
Tööpakkumise number #755550

Transpordiamet
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 12 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Riigiteede liikluskorralduse arendamise ning põhimõtete väljatöötamise juhtimine.

SINU PEAMISTEKS ÜLESANNETEKS ON:
- liikluskorralduse arendustegevuse korraldamine, sh katseprojektide ja uuringute juhtimine
- liikluskorralduse normdokumentide koostamine ja täiustamine ning selleks töögruppide juhtimine
- liikluskorralduse põhimõtete juurutamine ning nõustamine nende rakendamisel

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus teede- või tsiviilehituse, transpordi- või liikluskorralduse või -ohutuse valdkonnas
- edukas valdkondlik töökogemus

Ettevõte pakub

- põnevat väljakutset ja vastutusrikast tööd
- mitmekülgseid arengu- ja koostöövõimalusi valdkonna parimate tippspetsialistidega
- paindlikku tööaega ning kontori- ja kaugtöö vaheldust
- meeleolukaid ühisüritusi
- igakuist sporditoetust
- 35-kalendripäevast põhipuhkust, lisaks 3 tervisepäeva aastas

Tööpakkumise number
#755550

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2022
Liikluskorralduse ekspert Liikluskorralduse ekspert

Vaata rohkem