Värsked tööpakkumised

Liikluskorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504045

Tööpakkumise number

504045

Töö kirjeldus

Pakume tööd liikluskorraldajale. Töö on füüsiline, kuid vaheldusrikas. Töö toimub vahetustes.

Tööülesanded
* liiklusmärkide komplekteerimine
* liiklusmärkide ja liikluskorraldusvahendite paigaldamine objektile
* märgilao ja töökoja korrashoidmine
* liiklusmärkide ja teiste liikluskorraldusvahendite pesemine ja korrastamine

Nõudmised kandidaadile

* vanus alates 18 a
* hea suhtlemisoskus
* kohusetundlik ja kiire õppimisvõimega
* nõutav B kategooria juhiloa olemasolu
* eesti keele oskus

Ettevõte pakub

* vaheldusrikast ja huvitavat tööd
* motiveerivat töötasu
* häid töötingimusi
* erialaseid koolitusi
* professionaalset ja toetavat meeskonda

Täpsem info tel 5149231.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2017
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2017

WARREN SAFETY OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1998, mil alustati liikluskorraldusvahendite müügiga, ning järgmisel aastal lisandus liikluskorraldusteenus. Suuremateks tellijateks said AS Tallinna Vesi ja AS Tallinna Küte, kellega tihe koostöö on jätkunud tänaseni. Aastast 2000 oleme osalenud enamikel Eesti maanteede renoveerimisel, pakkudes teedeehitusfirmadele alltöövõttu ajutise liikluskorralduse osas. Omame Maanteeameti poolt väljastatud Teehoiutööde tegevusluba.