https://www.cvkeskus.ee/422035

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Liikluskorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422035

Tööpakkumise number

422035

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on erinevatel objektidel liikluskorraldustööde teostamine. Sealhulgas ajutise liikluskorralduse üles seadmine vastavalt seaduses sätestatud punktidele; liiklusmärkide ja muude liikluskorraldusvahendite transport ning paigaldamine; objektide kontrollimine ja korrashoid (märkide ümbertõstmine, asendamine jms.). Lisaks muud liikluskorraldusega seotud ülesanded.

Töö on kohati füüsiliselt raske ja tööpäevad kõrghooajal pikad.

Töö asukoht valdavalt Harjumaa, vajadusel ka üle Eesti. Ettevõtte kontor asub Tallinnas, Artelli tänaval.

Tööleping esialgu teetööde hooajaks (kuni 30.11.2016), sobivuse korral võimalik lepingut pikendada tähtajatuks.


Nõudmised kandidaadile

Sobid Ramuddeni meeskonda, kui sul on kiire õppimisvõime ja oskus aru saada liiklusskeemidest, oled kohusetundlik ja täpne, hea füüsilise vormiga ja sul on töötahe ning võime iseseisvalt tegutseda.
Tööks on vajalik B- kategooria autojuhiloa olemasolu, samuti valmisolek töötada ka õhtuti ja nädalavahetustel.
Kandideerimisel on eeliseks: eelnev töökogemus liikluskorralduse ja/või teedeehituse valdkonnas; BE- ja/või CE-kategooria juhiloa olemasolu.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes. Loomulikult kuulub paketi hulka motiveeriv töötasu ja kõik igapäevaseks sujuva töökorralduse tagamiseks vajalik.Lisainfo

Kui leiad, et see väljakutse võiks Sulle sobida, siis saada oma CV märgusõnaga „liikluskorraldaja“ värbamisprotsessi läbiviijale Kristel Konimois´ile hiljemalt 4. juuniks e-postile kristel.konimois(ät)ramudden.ee või kandideeri tööportaali kaudu. Täiendavate küsimuste korral palun helistada numbril : +372 53 838 311.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
6. mai 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ramudden on Skandinaavia suurim ajutiste liikluskorraldusvahendite rendiettevõte. Ettevõte tegutseb 4 riigis: Rootsi, Soome, Norra ja Eesti. 2016. aastal laiendatakse ettevõtte tegevust Baltikumi, esmajärjekorras Eestisse, viies Eesti teedeehitustöödega seonduva ajutise liikluskorralduse ja -ohutuse oma uudsete ja parima kvaliteediga toodete ja teenindusega Skandinaavias kehtivale tasemele. Ramudden grupis on kokku hetkel 65 rendipunkti ja laienemine toimub pidevalt.
Renditavate toodete hulka kuuluvad: ajutised teepiirded, põrkeleevendid, liiklusmärgid, valgusfoorid, ülekäigu- ja ülesõidusillad, teemärgistushaagised ja muud liiklusohutust tõstvad tooted. Lisaks piirde- ja ehitusaiad, kütte- ja soojendusseadmed ja palju muud. Samuti pakume ka renditeenust toetavaid teenuseid nagu teetöödega seotud koolitused, liiklusskeemide koostamine, liiklusjärelvalve ning paigaldus- ja transporditeenused.