Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69536

Liikluskorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- liikluse ja parkimise korraldamine erinevate ürituste ajal Tallinna piires,
- otsuste koostamine,
- klientide teenindamine.

Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil,
- liiklusseaduse tundmine,
- oskus iseseisvalt mõelda ja otsustada.

Kasuks tuleb:

- juhilubade olemasolu,
- pingetaluvus.

- huvitavat ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas kaasaegses keskkonnas,
- erialast koolitust,
- karjäärivõimalust,
- vajadusel kohta ühiselamus.

Tööpakkumise number
#69536