Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688352
Veebipõhine värbamine

LIIKLUSJUHTIMISE PRAKTIKANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Pakume Sulle võimalust saada ainulaadne kogemus raudteetaristu rongiliikluse juhtimises.

Raudtee liikluskorraldaja omab terviklikku ülevaadet kogu rongiliikluse hetkeseisust raudteejaamas või tervel raudteeliinil. Meie juures saad õppida suurepärase kogemusega töötajate kõrval rongiliikluse planeerimist ja juhtimist.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult huvi raudtee-logistika valdkonna vastu, uudishimulikkust ja peale-hakkamist.  Kui oled hea suhtlemisoskusega, täpne, otsustusvõimeline ning julged end proovile panna rongiliikluse juhtimises, siis oled oodatud meile praktikale.

Sinu praktikakohaks saab olema liiklusteenistus, mis tegeleb rongiliikluse juhtimisega Eesti Raudtee taristu ulatuses.  Praktika käigus saad teha tutvust rongi teekonna ettevalmistamisega jaamades ning rongiliikluse juhtimisega juhtimiskeskuses.

Tööpakkumise number
#688352

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. märts 2021
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2021

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem