Värsked tööpakkumised

Liiklusinfo operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421610

Tööpakkumise number

421610

Töö kirjeldus

Tööks on rootsikeelse liiklusinfo kogumine erinevatest allikatest ning info sisestamine andmebaasi.
Tööaeg on graafikujärgne, sisaldades ka nädalavahetuse päevi.
Täpsema töögraafiku saab kokku leppida kolleegidega, samuti on võimalik töötada osaliselt ka kodust, kaugtööna.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame hea rootsi keele oskusega inimesi, kellel on hea kuulamisoskus ja eelkõige oskus üldisest informatsioonist leida fakte ning neid täpselt edastada programmi.
Varasemat töökogemust me ei eelda, kuid lisaeelise annab eelnev telefonitsi osutatav klienditeeninduse töökogemus.
Tingimata on vajalik hea Rootsi keele oskus, muude skandinaavia keelte oskus on lisaeeliseks.

Pakume rahvusvahelist töökeskkonda, paindlikku tööajagraafikut mida saab kolleegidega ise kokku leppida.
Head tasu, väikest kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Lisainformatsiooni saab tööpäeviti kella 10 - 12.00 telefonil 5088852 või e-mailitsi: vaino.talli (ät) vmp.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. mai 2016
Kuulutus sisestati:
4. mai 2016
Brutopalk:
Alates 1800 EUR kuus

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP - Väärtustades tööd.