Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178898

Liiklusinfo operaator (rootsi keele oskusega, ajutine töö)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime rootsi keelt oskavaid töötajaid kelle töö sisuks on vastavalt soovidele ja võimalustele liiklusinformatsiooni töötlemine, andmebaasi sisestamine ning infovahetus telefoni ja e-maili teel.
Töö on graafiku alusel E - P (24/7 , vahetus 12h)
Töö on ajutine (puhkuste asendamine)

Ootused kandidaadile

Rootsi keel nii kõnes kui kirjas heal tasemel , inglise keel suhtlustasandil.
Arvuti kasutamise oskust ning valmidust olla tööl ka öistes vahetustes.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Täpsemat informatsiooni saab telefonil 6831102 ja 6831100.

Tööpakkumise number
#178898

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
27. mai 2009

CVKeskus.ee klient

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem