Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624835

Liiklusekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uue kolleegi peamised tööülesanded on:

  • Liiklust ja liiklusvahendeid puudutavate seadusemuudatuste jälgimine, kokkuvõtted jms.
  • Tekstiloome (uued kategooriad, kategooriate uuendused)
  • Kolleegide nõustamine tekstitöötluses (sotsiaalmeediahaldur: Facebook, Instagram)

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • Liiklusalased teadmised
  • Kirja -ja kirjutamisoskus
  • Initsiatiivikus ja võime töötada iseseisvalt
  • Suureks eelduseks on vene keele oskus!

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
Toredat töökohta toredas kontoris. Tööle väärilist tasu. Spordikompensatsiooni ettenähtud osas. Vahvaid kolleege ja ühisüritusi.

Meie juures saad teha väikeses meeskonnas suure mõjuga asju.
Kõigist Eesti liiklusõpilastest üle poole kasutavad õppimiseks meie keskkonda.
Tule ja panusta Teooria.ee eduloosse!

Tööpakkumise number
#624835

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

Teooria.ee on tänaseks 10 aastase kogemusega ettevõte, mis on tegev liikluskoolituse turul. 2010. aasta aprillis avasime liikluskoolituse e-õppe
teenuse klientidele, mis on autokoolide poolt hästi vastu võetud ja tunnustatud. Tänaseks pakume kvaliteetset e-õppe teenust aastas tuhandetele liiklusteooria
õpilastele.

Vaata rohkem