Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694754

Liikluse reguleerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tagada lepingulistel alustel kliendi turvalisus ja vara säilimine.

  • Turvaobjektide igapäevase sujuva töökorralduse tagamine.

  • Valveobjektide aruandlus.Klientuuriga suhtlemine.

  • Turvatöötajate tööülesannete täitmise kontrollimine.

  • Turvatöötajate väljaõpetamine ja juhtimine.

  • Turvateenuste ja töökaitsealase täiendõppe korraldamine.

  • Turvatöötajate töögraafikute ja valveobjektide turvaplaanide koostamine.

  • Jooksvate küsimuste lahendamine ja muude turvateenuste dokumentatsioonidega tegelemine.

  • Turvaobjektide igapäevase sujuva töökorralduse tagamine

  • .Valveobjektide aruandlus

  • .Klientuuriga suhtlemine.

Ootused kandidaadile

  • Turvajuhi kvalifikatsiooni olemasolu ning vähemalt 5-aastane töökogemus antud valdkonnas.

  • Eesti Vabariigi kodakonsus.Kohtukorras karistamata.

  • Vähemalt keskharidus.

  • Hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

  • .Arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel).

  • Väga hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus.Kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta arenevas ettevõttes.

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

  • Toetavat kollektiivi.Võimalust areneda koos ettevõttega.

  • Tulemustele vastavat töötasu.

  • Paindlikku töögraafikut.Ametisõidukit.

Tööpakkumise number
#694754

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1500 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. mai 2021
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2021

OÜ Gold Security Group Eesti kapitalil põhinev turvaettevõte, mis pakub kvaliteetset ja mitmekülgset turvateenust.

Vaata rohkem