Värsked tööpakkumised

Liikluse reguleerija IRONMAN Tallinna etapil 04.08.2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546998

Tööpakkumise number

546998

Töö kirjeldus

Pakume tööd III kategooria liiklusereguleerija pädevustunnistusega inimestele, IRONMAN triatloni Tallinna etapil 04.08.2018

Nõudmised kandidaadile

III kategooria liiklusereguleerija pädevustunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

korralikku tööpäeva ja head tasu

Lisainfo

Vajalikud koolitused ja väljaõppe, vastavalt personaalsele vajadusele, organiseerib tööandja
Töö on nädalavahetustel ja õhtustel aegadel.
ISE VALID PÄEVAD JA ÜRITUSED, MILLAL TÖÖTADA SOOVID!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. august 2018
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 7.8 kuni 9 EUR tunnis

Meeskond Security on spetsialiseerunud meelelahutuseüritustele turva-ja tugiteenuste osutamisele