Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436155

Lihvija-poleerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Puidudetailide ettevalmistamine viimistluseks
- Mööblidetailide ja sisustuselementide töötlemine, lihvimine ja poleerimine vastavalt ettenähtud kvaliteedile ning tehnoloogiale
- Teostama erinevaid töötlusi, lihvimise ja poleerimise operatsioone

Ootused kandidaadile

- Erialast haridust (mööbli-, puidutehnoloogia vms, selle puudumisel arvestatav töökogemus viimistluse alal)
- Viimistlusmaterjalide ja tehnoloogia tundmist
- Oskama kasutada erinevaid lihv- ja poleerimise tööriistu/seadmeid

Ettevõte pakub

- Põnevat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes
- Võimalust huvitavate projektide raames oma ametialaseid oskusi arendada
- Atraktiivset töötasu
- Edumeelset meeskonda

Tööpakkumise number
#436155

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. september 2016
Kuulutus sisestati:
16. august 2016

EVO Design OÜ on 2006 aastal loodud ettevõte. Meie põhitegevusalaks on sisustusprojektide koostamine ja eritellimusmööbli valmistamine vastavalt kliendi soovile ja vajadustele laevanduse ning hotellinduse valdkonnas.

22.jaanuaril 2008.a. väljastas sertifitseerimiskeskus Bureau Veritas Quality International OÜ-le Evo Design ISO 9001:2008 sertifikaadi ning kinnitas ettevõtte täielikku vastavust rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi nõuetele.

Vaata rohkem