Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272838

Lihvija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lailihvlindil detailide vastuvõtmine; väärispuiduga spoonitud detailide kantide lihvimine servalihvpingil ja käsilihvmasinaga; viimistletavate detailide vahelihvimine.
Töödeldavad materjalid on väärispuidust spoonid ja täispuit materjalid, MDF ja vineer. Lihvimise osakonna seadmed on: lailihvlint, servalihvpink.

Ootused kandidaadile

Soov tegeldeda puidu-ja mööblitööga.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.

AS Sarkop pakub huvitavat tööd stabiilselt edukas ettevõttes;kus kasutusel uus ja kaasaegne masinapark.

Lisainfo

Tööandja poolt ei ole organiseeritud ühistransporti.

Tööpakkumise number
#272838
Lihvija