Värsked tööpakkumised

Lihttööline, komplekteerija, masinaoperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430905

Tööpakkumise number

430905

Töö kirjeldus

Seoses uute tootmisseadmete kasutuselevõtuga vajame kiireid ja energilisi tootmistöölisi. Töö seisneb pesu sorteerimises kategooriate kaupa ning triikimis- või voltimismasinasse söötmises. Lisaks vajame ka komplekteerijat ja masinaoperaatorit.

Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on heas kehalises vormis, tervislike eluviisidega ning armastab teha kiiret füüsilist tööd. Soovime leida tõeliselt tulemuslikke ja silmapaistvaid töölisi, kellele pakkuda heatasemelist tulemuspalka.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd ja töötulemustele vastavat palka.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016
Brutopalk:
Alates 750 kuni 850 EUR kuus

Tallinna Pesumaja OÜ on pesurendi ja pesupesemisega tegelev ettevõte Kohilas. Meie moodne ja kaasaegne tootmishoone on täishügieeniline, selle sisustus, seadmed, töötajate töö- ja olmetingimused vastavad Euroopa Liidu nõuetele. Me pakume teenust tuntud ja tunnustatud meditsiini-, majutus- ja toitlustusettevõtetele.