Värsked tööpakkumised

Lihatööstuse tööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149085

Tööpakkumise number

149085

Töö kirjeldus

Pakume suveks mai-august Soomes asuvasse lihatööstusse tööd. Töö sisuks on liha tükeldamine ja pakendamine. Töötingimused on kaasaegsed ning töökoht asub Jyväskyläs. Töö toimub esmaspäevast reedeni ning toimub kahes vahetuses.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab varasemat töökogemust lihatööstuses ning vastavate tervisetõendite olemasolu mis on nõutud tööks toiduainetetööstuses.
Soome või Inglise keeleosks on lisaeeliseks kuid pole nõutav.

Pakume kindlat tähtajalist tööd ning aitame majutuse organiseerimisel. Väga häid töötingimusi ning head palka vastavalt Soomes kehtivale kollektiivlepingule .

Lisainfo

Kandideerimiseks palume hiljemalt 28.04.2008 saata oma cv, helistada telefonil 6831100, või täita töösaamisavaldus meie kodulehel www.vmp-group.com.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 170 EEK tunnis

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.