Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243201

Lihatoodete pakendaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahu suurenemisega ettevõttes, värbame lisatööjõudu, kelle tööülesannete hulka kuulub kauba kvaliteetne käitlemine ja pakkimine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Hea füüsiline vastupidavus
  • Hea tervislik seisund
  • Arvutikasutuse oskus
  • Täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • Ametialast väljaõpet
  • Töötulemustest sõltuvat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes
  • Koolitusi ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Töö kahes vahetuses (hommikune ja õhtune): 06:00-14:30 ja 14:30-23:00

Tööpakkumise number
#243201

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2011

AS Nõo Lihatööstus kuulub Eesti suuremate lihatöötlejate hulka, ettevõttes töötab üle 140 inimese ning ettevõte baseerub täielikult Eesti erakapitalil. AS Nõo Lihatööstuse kaubamärk Nõo Lihavürst osutab kvaliteetsele ja tervislikule toodangule, mis on saavutatud ainult eestimaise ja tänapäevase tehnoloogia kasutamisega. Toodangu eksport Lätti moodustas 2009. aasta käibest ~ 15%. Müügiosakonnas töötab üle 10 inimese nii Eestis kui Lätis.

Vaata rohkem