Värsked tööpakkumised

Lihatoodete leti töötaja supermarketisse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42036

Tööpakkumise number

42036

Töö kirjeldus

Pakume tööd Iirimaal töötajale supermarketis lihatoodete letis. Töökohustusteks on lihatoodete väljapanek, lihatoodete tükeldamine ja ettevalmistamine ning klientide teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame inglise keele oskust suhtlemistasandil, valmisolekut asuda tööle Iirimaale, tahet töötada klienditeenindajana. Kasuks tuleb eelnev kogemus lihatoodetega või toitlustuses

Pakume tööd Iirmaale, töötasu 7-8 eur/t neto (heade töötulemuste korral võimalik palgatõus), töötunde nädalas 39, tööpäevi 5. Üürikulu nädalas 50 - 60 eur.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
8. märts 2005
Brutopalk:
Alates 110 kuni 125 EEK tunnis