Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151824

Lihameistrid-kondistajad shotimaale

CVKeskus.ee klient
muu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

liha töötlemine tehases

Ootused kandidaadile

# valmisolek töötada Shotimaal vähemalt 6 kuud
# tahe töötada tehases
Kasuks tuleb
# inglise keele oskus
# eelnev sarnane töökogemus

Ettevõte pakub

majutuse organiseerimist

Lisainfo

Pakutav palk 6.75-7.15 inglise naela tunnis

Tööpakkumise number
#151824

Asukoht:
muu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008

Koostöös Shotimaa personaliotsingu firmaga otsime Põhja-Wales'is asuvasse Shropshire'i linna lihatöötlemistehasesse lihameistreid ja kondistajaid.

Tehas vajab oma meeskonda võimalikult kiiresti 5 meest, kellest vähemalt üks oskab heal tasemel inglise keeles suhleda ja lugeda-kirjutada.

Vaata rohkem