Värsked tööpakkumised

Lihameister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236886

Tööpakkumise number

236886

Töö kirjeldus

• Lihameistri ametikoha eesmärgiks on tagada Tartu KHK lihatehnoloogia õppetöökoja toodete pakkumises järjepidevust ning toetada antud valdkonna kutseõpetaja tegevust praktilises õppetöös.
• Töö sisuks on sea- ja veiserümpade konditustamine, liha jaotükkide eraldamine, erinevate lihavalmististe tootmine vastavalt retseptidele ja juhenditele, toodangu pakendamine, markeerimine, komplekteerimine ning kauba väljastamine. Sisuliselt pakume kõike, mida nõuab käitlemine värske lihaga. Lisaks on võimalus töötada ka lihatoodete valmistajana. Tööle tulija peab arvestama, et ühe olulise töö osana on tegelemine noortega, kellele tuleb olla toeks ja eeskujuks.

Põhilised tööülesanded:
• Sea- ja veiserümpade konditustamine ning liha sorteerimine
• Lihavalmististe tootmine
• Valmistoodangu pakendamine ja markeerimine
• Värske liha osas tellimuste komplekteerimine
• Aruandlus
• Värske liha osas enesekontrolliplaani dokumenteerimine

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus
• Eelnev töökogemus samas valdkonnas
• Teadmised ja oskused liha käidelda
• Teadmised hügieenist ja mikrobioloogiast
• Valmidus töötada noortega

Ettevõte pakub

• Sportimisvõimalusi
• Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Tööaeg E-R kell 06.00-14.30, lõunavaheaeg 30 minutit.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2011
Kuulutus sisestati:
18. august 2011

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 330 töötajat ja 3300 õpilast.

Toiduainete töötlemise erialal õpitakse 3 a valmistama lihatooteid (vorstid, singid) kaasaegses lihatehnoloogia õppetöökojas. Töökoda on tunnustanud Veterinaar- ja Toiduamet. Õpilaste valmistatud lihatooteid kasutatakse kooli sööklates ja restoranis ning müüakse ka kooli kaupluses.