Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127229

Lihameister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lihameistri ametikoha eesmärgiks on tagada Tartu Kutsehariduskeskuse lihatehnoloogia õppetöökoja toodete pakkumise osas järjepidevus ning toetada kutseõpetaja tegevust.
Töö sisuks on värske liha käitlemise alal tooraine vastuvõtmine, lihavalmististe tootmine, toodangu pakendamine, komplekteerimine ning kauba väljastamine. Lisatööna on võimalus töötada ka lihatoodete valmistajana. Töötamine koos õppivate noortega, kellele peab olema toeks ja eeskujuks.
Põhilised tööülesanded:

  • Tooraine vastuvõtt ja dokumenteerimine
  • Konditustamine ja liha sorteerimine
  • Lihavalmististe tootmine
  • Valmistoodangu pakendamine ja markeerimine
  • Värske liha osas tellimuste komplekteerimine
  • Aruandlus
  • Värske liha osas enesekontrolliplaani dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus
  • Eelnev töökogemus samas valdkonnas
  • Teadmised ja oskused liha käidelda
  • Teadmised mikrobioloogiast
  • Arvutikasutamise oskus
  • Valmidus töötada noortega
  • Puhtus ja korrektsus
  • Füüsiliselt tugev ja terve

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis

Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume saata alljärgnevad dokumendid:
o Kirjalik avaldus
o Ametikäigu kirjeldus (CV)
o Haridust tõendavate dokumentide koopiad
o Kehtiva tervisetõendi koopia
Avaldus koos CV ja nõutud dokumentidega saata hiljemalt 31.oktoobriks 2007.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga "lihameister" .

Tööpakkumise number
#127229
Lihameister