https://www.cvkeskus.ee/28635

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28635

Lihameister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

värskest lihast pooltoodete valmistamine


Ootused kandidaadile

-korrektne välimus
-eelnev töökogemus koka või lihameistrina
-erialane haridus ja/või teadmised toidutööstuses kehtivatest hügieeni-ja kvaliteedinõuetest
-valmisolek töötada vahetusgraafiku alusel


Ettevõte pakub

-kaasaegseid töötingimusi pidevalt arenevas ettevõttes
-täiendkoolituse võimalust


Lisainfo

Töökoht:kauplus Lasnamäe Maksimarket


Tööpakkumise number
#28635
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lihameister
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!