Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292977

Lihameister Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome Siilinjärvi K-Supermarket Herkkupata kauplusesse lihameistrit, kes vastutab liha- ja kulinaarialeti töö eest, kus müüakse liha, kala, lihalõike,
kuuma toitu ja salateid. Lihameister tegeleb leti töö planeerimise ja juhtimisega, korraldab kampaaniaid, tellib tooraineid, juhib alluvate tööd, teenindab kliente.
Tegemist on juhi kohaga, kuid sobiv kandidaat oskab vajadusel ka ise liha käsitleda ja lõigata.

Töökoht on K-Supermarket Herkkupata, Kuopiost 24 km põhja poole Siilinjärvi linnas. Siilinjärvi asub Helsinkist u 400 km põhja poole.
Tööaeg 9-17, õhtuti võib pikemalt töötada, kui on vaja teha tellimusi, planeerida tööd, läbi mõelda eelseisvaid kampaaniaid jne.

Lisainfo asukoha kohta: http://www.siilinjarvi.fi

Ootused kandidaadile

Otsime positiivse ellusuhtumisega klienditeenindusele suunatud, sõbralikku ja suhtlusvalmist inimest.
Sobival kandidaadil on varasem töökogemus kaupluse lihaletis, lihalõikajana või kokana
Soome keele oskus peab olema heal tasemel, kuna töökollektiiv on soomekeelne

Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal, ametlikku lepingut Soome firmaga, kindlat töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule
alates 2000 EUR/kk, Soome sotsiaalkindlustussüsteemi hüvesid. Elamispind on firma poolt, üür u 330 eur/kuus.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata cv aadressile alvar.albert ät vmp.ee või täita töösaamisavaldus läbi CV keskuse. Lisainfo tööpäevadel 10-14 telefonil 52 345
35.

Tööpakkumise number
#292977

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
27. november 2012
Lisainfo palga kohta:
vastavalt Soome kollektiivlepingule

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem